Miriam Králová- MIA

25 Jan 2014
_DSC9411 copy - kópia

Ahojte:-)
volám sa Miriam, ale už od času, keď som ja bola malým dieťaťom ma celá rodina oslovovala MIA a tak mi to ostalo dodnes. Preto aj MIA PRE DETI.
Narodila som sa v Bojniciach , ale momentálne žijem s manželom a našimi dvoma deťmi Karolínkou a Tobiasom v Malackách. Moje deti sú mojou veľkou motiváciou.
Od 6-tich rokov sa venujem spevu a popritom som absolvovala ZUŠ v hre na husle, ale tie ma žiaľ “nechytili za srdce”, tak ich vytiahnem len málokedy, ale to už väčšinou ostanem v miestnosti sama, čo všetci “zdupkajú”:-))
Koncertom pre deti som sa začala venovať od roku 2010, začalo to vlastne vydaním CD-FARBIČKY PRE DETIČKY. Keď bolo CD “na svete”, tak som rozmýšľala, akým spôsobom by som mohla deťom prezentovať farbičkové pesničky a nápad bol na svete – “FARBIČKOVÝ koncert pre deti”. Na koncertoch ma deti dobíjajú nesmiernou energiou, vyplavia sa mi endorfíny z tela a celá nadšená sa vraciam domov k mojim deťom a ku “plotne”:-)))….milujem tieto dni…i keď niekedy je to aj náročné, nakoľko si robím manažéra, zvukára, šoféra, účtovníka v jednom…
Som vďačná, že môžem robiť projekty pre deti, i keď v malom, ale verím, že prospešnom.
Detského diváka netreba podceňovať, je najúprimnejší!
….tak,toľko o mne….:-)